BECZKI do gnojowicy
W celu napełnienia zbiornika możliwe są różne systemy pompowania, takie jak pompa próżniowa, pompa wyporowa i pompa odśrodkowa. Veenhuis oferuje wybór dwóch pomp próżniowych, pompy B&P z łopatkami syntetycznymi oraz super pompy Veenhuis V3 ze stalowymi łopatami, znanej z wysokiej próżni wynoszącej 96%, niskiego zapotrzebowania na moc i długiej żywotności. Pompa wyporowa lub rotacyjna jest prawie zawsze realizowana z filtrem tnącym. Pompy odśrodkowe lub mikro turbo mogą być używane na różne sposoby. Na przykład można je stosować jako pomocniczą pompę w ramieniu ssącym ze zbiornikiem próżniowym lub wyporowym. Pompa odśrodkowa może być ponadto stosowana również jako automatyczne napełniacze, dzięki czemu pompa odśrodkowa jest wprowadzana do zawiesiny.

DAWKOWANIE
Dostosowanie dostarczania gnojowicy można osiągnąć, stosując różne przepisy dotyczące dozowania. Ręcznie obsługiwany zawór z regulacją otworu sworznia, za pomocą którego regulowana jest prędkość jazdy w połączeniu z dostawą. Z drugiej strony może to być automatyczna regulacja dozowania, która mierzy dostarczanie obornika za pomocą miernika przelotowego. Regulację dostawy można wykonać za pomocą sterowanego elektronicznie zaworu kulowego na zbiorniku. Automatyczną regulację dozowania można połączyć z LH Agro 5000, a także z systemem magistrali CAN Veenhuis.
URZĄDZENIE PODNOSZĄCE – podnośnik
Najczęściej stosowanym urządzeniem podnoszącym w BECZKACH jest 4-punktowe urządzenie podnoszące. Istnieje lżejsze rozwiązanie dla lekkiech beczek, takiego jak EcoFarm, i cięższe rozwiązanie dla ciężkich beczek. Ale także inne (3 punkty) urządzenia podnoszące są stosowane do niektórych typów beczek. Regulacja głębokości może być regulowana na różne sposoby. Głębokość jest standardowo regulowana za pomocą zaworu redukcyjnego. Opcjonalnie można dostarczyć proporcjonalną regulację z odwróconym naciskiem redlic, którą podczas pracy można regulować, aby pracować całkowicie z kabiny.
PODWOZIE
Aby poprawić komfort jazdy beczki, można wyposażyć ją w hydrauliczną sprężynę biegunową z cylindrem ciśnieniowym. Sprężyna masztowa amortyzuje wstrząsy między zbiornikiem a ciągnikiem, cylinder o najwyższym ciśnieniu przenosi ciężar na przednie koła, co zapewnia lepszą przyczepność do pola i jeszcze mniej wstrząsów na drodze. Zbiornik tandemowy jest wyposażony w łopatki lub sprężyny hydrauliczne i porusza się wzdłuż lub wymusza pracę. Beczki tridem i 4-osiowe są standardowo wyposażone w sprężyny hydrauliczne i są wyposażone w wymuszoną pracę. Opcjonalnie w dużej liczbie zbiorników jest system podnoszenia osi i system wymiany ciśnienia w oponach.
WAŻENIE I POBIERANIE PRÓBEK
W związku z różnymi przepisami dotyczącymi wydawania większości zbiorników Veenhuis można wyposażyć w sprzęt do ważenia, pobierania próbek i GPS.


Wypełnij formularz już teraz
Darmowy katalog tej grupy maszyn dla Ciebie
